Turecké nehnuteľnosti


Turecko

NEHNUTEĽNOSTI V TURECKU  - vynikajúca príležitosť ako zhodnotiť svoje finančné zdroje.

TURECKO - váš dovolenkový domov za skvelé ceny...

Turecká riviéra, ktorá sa rozprestiera na 8000 km pobrežia, čo znamená , že je veľkou prímorskou oblasťou, kde sa nachádzajú prekrásne strediská v Turecku ako sú Antalya, Alanya, Belek, Kemer, Side. Až 300 slnečných dní v roku s priemernou teplotou okolo 30° C, tu ročne do Turecka prilákajú nespočetné množstvo turistov.

                        


Trh s realitami  v Turecku z roka na rok stále rastie, a medzi ročný nárast sa pohybuje v rozpätí 20-30 % , preto je Turecko výbornou príležitosťou pre investíciu financií v podobe kúpy nehnuteľnosti. Je veľmi obľúbenou a populárnou zónou hlavne pre obyvateľov Škandinávskych krajín, najmä čo sa týka investovania do realít v tejto oblasti.

Z novootvoreného medzinárodného letiska "Gazipasa" v Turecku je do Alanye len 40 km ( 30 minút autom ). Z medzinárodného  letiska v Antalyi , z ktorého sú dostupné  lety po celý rok z Viedne a v letnej sezóne aj z Bratislavy a Košíc, je do Alanye 125 km ( autom 1,5 hodiny ) a let trvá približne 2,5 hodiny.
Práve aj pre tieto aspekty, sa v poslednom čase stáva oblasť Tureckej riviéry aj druhým domovom pre obyvateľov z Európy v podobe kúpy apartmánu, vily alebo domu na juhu v Turecku.

Na medzinárodnej scéne patrí trh s nehnuteľnosťami v Turecku na popredné priečky. Je absolútnym lídrom na začínajúcom trhu realít a to hlavne v oblasti predaja zámorských nehnuteľností, s nespočetnými výhodami, ku ktorým patrí skvelá cena nehnuteľností, dobrá klíma a krátky čas dopravy so stále sa zlepšujúcim prístupom.


Reality v Turecku  - trh s nehnuteľnosťami v Turecku z roka na rok rastie a preto je Turecká riviéra výbornou príležitosťou pre investíciu financií v podobe kúpy vašej nehnuteľnosti pri Stredozemnom mori v Turecku. Podľa hodnotení za rok 2007 a 2008 pozícia Turecka na medzinárodnom trhu realít bola zaradená na 3.miesto, čo sa týka rebríčka najatraktívnejších krajín z hľadiska investície do realít. Po sprístupnení trhu nehnuteľností pre zahraničných záujemcov sa Turecko stalo prepojením medzi východom a západom. A teda aj v oblasti realít má táto krajina vlastne každému čo ponúknuť. Či to sú už mestské centrá, alebo prímorské strediská ako Alanya, Antalya, Belek, Kemer či Side so zlatistými plážami lemujúcimi pobrežia Stredozemného mora a nad nimi sa rozprestierajúce Taurské pohorie.

Preto je teraz tá správna chvíľa a čas pre kúpu Vášho dovolenkového apartmánu, domu alebo vily v Turecku za najvýhodnejšie podmienky. Schopnosť predvídať a držať krok s dobou je výsadou úspešných. Kupovanie nehnuteľnosti v Turecku nie je tak komplikované ako si môžete myslieť. Všetky procedúry sú vykonávané na katastrálnom úrade. Titul "Deed"(Tapu) je oficiálny dokument ktorý označuje vlastníka nehnuteľnosti v Turecku.

TURECKO :

...obmývané Stredozemným, Egejským, Čiernym a Marmarským morom, svojou polohou vytvára most medzi Európou a Áziou. Je to krajina v ktorej sa spája európska kultúra s orientom a každoročne do nej smerujú kroky mnohých turistov. Turecko má bohatú históriu, zaujímavú kultúru a samozrejme skvelú kuchyňu.

       
 

      cirali_turkey-plaze turecko.jpg 

NEHNUTEĽNOSTI V TURECKU - apartmány, domy, vily a byty na predaj :  

Alanya, Antalya, Belek, Kemer, Mahmutlar, Avsallar - Turecká Riviéra.

- prodej nemovitosti v Turecku

V prípade záujmu:

Obhliadka nehnuteľností  priamo na mieste v Turecku.

GSM : +421 903 644665

info@turecke-nehnutelnosti.sk

   apartmany_v_turecku_.jpg 

   villa_in_turkey.jpg 

   alanya_cleopatra_.jpg

Turecko:

  Tel./Fax: +90 242 513 66 68

   LOGO_ASARA_4.jpg